Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Gizlilik, Lions için çok ciddi bir konudur. Aşağıdaki beş ilke, gizliliğinize saygı gösterme yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır:

  • Kişisel bilgilerinizi bize vererek bize duyduğunuz güvene değer veriyoruz. Kişisel bilgilerinizi her zaman adil ve bu güvene uygun şekilde kullanacağız.
  • Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda açık bilgi alma hakkınız bulunmaktadır. Topladığımız bilgiler, bunları nasıl kullandığımız, kiminle paylaştığımız ve endişelerinizin olması durumunda kiminle irtibata geçeceğiniz konusunda size karşı her zaman şeffaf olacağız.
  • Kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı konusunda endişeleriniz olması durumunda, bu endişeleri çözüme kavuşturmak için vakit kaybetmeden sizinle işbirliği yapacağız.

 

LCIF Destekleri

Acil Yardım33%
 
 
Sight First15%
 
 
Lions Quest15%
 
 
Standart15%
 
 
Diğerleri22%
 

sevki1
010 copy400x288

 

 Değerli Lion ve Leo Dostlarım

1988 yılında Leo rozetimi yakama takarken; büyük bir yolculuğun ilk küçük adımını attığımın, bir dönüm noktası yaşadığımın muhtemelen farkında değildim.

Ancak yıllar sonra dönüp baktığımda Lions’un yaşam tarzımı belirleyen, hayatımı şekillendiren bir milat olduğunu fark ettim.

Bugün yaşantımın kazanç hanesini sorguladığımda yüreğime yerleştirdiğim siz dostlarımla ne kadar zengin ve şanslı olduğumu görüyorum.

BİZ ŞANSLIYIZ! Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün görüş ve düşüncelerini içselleştirip savunan, bu doğrultuda hizmetler üreten, bu ilkeden asla ödün vermeyen büyük ve etkin bir gücüz. Bizler Vatan uğruna canını feda eden Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile bütün şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

BİZ ŞANSLIYIZ! Ekonomik savaşların, sosyal çatışmaların doruk noktasına ulaştığı 1900’lü yılların başlarında; hayat görüşü, “Başkaları için bir şey yapılamadığı sürece, çok fazla ileri gidilemez” olan Melvin JONES isimli duyarlı bir insanın başlattığı hizmet hareketini; ülkemize kazandıran Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim GÖKAY liderliğinde Lion olabilme şansına sahip olduk. Bu vesileyle ebediyete uğurladığımız Lion, Lioness ve Leo Dostlarımız’ı saygıyla anıyoruz.